r.,   do końca roku szkolnego pozostało dni 
BIP
BIP

epuap

Szkoła
Adres, REGON i nr konto
Mapa dojazdu
Szkolny zestaw programów (2015/2016)
Zestaw podręczników dla kl. I (2015/2016)
Zestaw podręczników dla kl. II i III (2015/2016)
Dyrekcja - interesanci
Administracja szkoły
Biblioteka, pedagog, psycholog...
Kalendarz szkolny 2015/2016
Dokumenty
Dzwonki
Plan lekcji - 2015/16 półrocze II
Zajęcia pozalekcyjne 2015/16

Uczniak
Uczniak - gazeta szkolna
X - lecie szkoły
Szkolna filmoteka
Uczniowie
Katalog online

Dziennik elektroniczny

Absolwenci
Galeria sław
Konkursy
Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych
Egzamin gimnazjalny
DBI
Projekt edukacyjny
Rodzice
Informacja dla rodziców - ważne!!!
Kalendarz roku szkolnego 2015/2016
Rada Rodziców
Dziennik elektroniczny

Rekrutacja do gimnazjum
Gdzie szukać pomocy?
Artykuły i referaty
Nauczyciel
Materiały dla nauczyciela

Poczta
Programy
Scenariusze
Plany pracy
Referaty
Ankiety
Projekty
Testy i materiały konkursowe
Galeria foto

Galeria 2007/2008



Galeria 2008/2009



Galeria 2009/2010


Galeria 2010/2011


Galeria 2011/2012


Galeria 2012/2013

Pomóż


Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!


nakarm głodne dziecko


Fundacja GAJUSZ





do startowa i ulubione
Zegar
Kursy walut
Kursy walut w MyBank.pl
Notowanie z 2017-11-22
0.50%
3,5881
0.27%
4,2183
0.15%
3,6260
0.40%
4,7546
Translate
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z Gimnazjum Nr 1 w Konstantynowie Łódzkim - oficjalna witryna musisz się zarejestrować.
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 107
· Najnowszy użytkownik: witek
Osiągnięcia artystyczne uczniów w roku szkolnym 2015/2016.
Konkursy artystyczne plastyczno-fotograficzne w roku szkolnym 2015/2016

Gimnazjum nr 1 – zestaw konkursów


  1. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”, Muzeum w Bielsku Podlaskim ( 20 prac).
  2. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Spotkanie z martwą naturą”, Wieluń ( 7 prac).
  3. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Portret”, Sieradz (5 prac).
  4. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Szlakiem gotyku ceglanego”, Fundacja Prawobrzeże, Szczecin ( 1 praca).
  5. Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Lato, lato zostań dłużej”, BOK Łódź.
  6. Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Ptaki Wodne”, Gdańsk, Polskie Towarzystwo Fotograficzne ( 1 zestaw fotografii).
  7. Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Sztuka Natury”, Toruński Ogród Zoologiczny (12 zestawów fotograficznych).
  8. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Grafikalia”, MOK Głowno ( 5 prac WP „Format A4”).
  9. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Grafika2015”. MDK „Pod Akacją” w Lublinie
  10. ( 5 prac)
  11. Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Etnoklimaty – Podpatrzone w naturze”, Toruń, Muzeum Etnograficzne ( 1 zestaw zdjęciowy).
  12. Ogólnopolski Biennale Twórczości Dzieci i Młodzieży, Konkurs Plastyczny „Moje pasje i fascynacje”, Gorzów Wielkopolski ( 6 prac).
  13. IX Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Śladami Leona Wyczółkowskiego – pejzaż w twórczości artysty” Muzeum w Bydgoszczy ( 3 zestawy zdjęciowe).
  14. Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii” ( 5 uczestników).
  15. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Aniele stróżu mój”, Gimnazjum w Reczu i. A. Długosza.
  16. Ogólnopolski Konkurs Plastycznym „Niebo  w kolorze – spotkanie z zorzą polarną” ,Płock 2016.
  17. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Wakacje pod żaglami”, BOK Łódź 2016.
  18. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „ Tradycje Polskie – Boże Narodzenie , Nowy Rok”, Izabelin 2015.
  19. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tradycje Wielkanocne 2016”, Płock 2016.
  20. Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Józef Piłsudski – Z Bezdan do Nieświeża”, Łódź
  21. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Witkacy i ja” ,Słupsk 2016.
  22. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „ Wielcy znani i nieznani – twórczość Vincentego van Gogha”, Rybnik 2016.
  23. IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Szlakiem orlich gniazd”, Częstochowa 2016.
  24. I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kwiat dziełem doskonałym”, Polkowice Śląskie 2016.
  25. Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Człowiek, świat, przyroda”, Koszalin 2016.
  26. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Człowiek w ruchu”, Pabianice 2016.
  27. Konkurs Fotograficzny „National Geographic” Warszawa 2016.
  28. Konkurs Plastyczny Regionalny „ Pejzaż wiosenny”, Rzgów 2016.
  29. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kwiat na każdą okazję”, Przemyśl 2016.
  30. Ogólnopolski Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Najpiękniejsza jest moja ojczyzna”, Katowice 2016.
  31. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zabierz mnie tam wyobraźnią”, Głowno 2016.
  32. X Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Ilustracja do utworu Marii Konopnickiej”, Żarnowiec ( Jedlicze woj. Podkarpackie) 2016.
  33. Regionalny konkurs plastyczny „Pabianice i okolice – moja mała ojczyzna”, Pabianice 2016.
  34. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Pilnuj marzeń”, Świerzawa 2016.
  35. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „ Pejzaż”, Bartoszyce 2016.
  36. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „ Radość dzieciństwa – portret mojego przyjaciela”, Nadarzyn 2016.
Wyniki
  1. Nagroda – Angelika Kołodziej (14 lat) Gimnazjum nr 1 w Ogólnopolskim Biennale Twórczości Dzieci i Młodzieży, Konkurs Plastyczny „Moje pasje i fascynacje”, Gorzów Wielkopolski.
  2. Nagroda – Kamila Zabłocka (15 lat) Gimnazjum nr 1 w Ogólnopolskim Biennale Twórczości Dzieci i Młodzieży, Konkurs Plastyczny „Moje pasje i fascynacje”, Gorzów Wielkopolski.
  3. Wyróżnienie – Katarzyna Krysztofowicz ( 15 lat) Gimnazjum nr 1 w Ogólnopolskim Biennale Twórczości Dzieci i Młodzieży, Konkurs Plastyczny „Moje pasje i fascynacje”, Gorzów Wielkopolski.
  4. Nagroda – Angelika Kołodziej (14 lat) Gimnazjum nr 1 w Ogólnopolskim Konkursie „Wakacje”, Jelenia Góra.
  5. Nominacja – Zuzanna Szczerba (15 lat) w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Szlakiem gotyku ceglanego”, Fundacja Prawobrzeże, Szczecin.
  6. Nominacja -  Aleksandra Bieńkowska (15 lat) w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Lato, lato zostań dłużej”, BOK Łódź.
  7.  Nominacja -  Angelika Kołodziej (14 lat) w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Lato, lato zostań dłużej”, BOK Łódź.  
  8.  Nominacja - Dawid Kubicki (15 lat) w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Lato, lato zostań dłużej”, BOK Łódź . 
  9.  Nominacja - Patrycja Nowak (15 lat) w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Lato, lato zostań dłużej”, BOK Łódź . 
  10. Nominacja - Małgorzata Stachura (15 lat) w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Lato, lato zostań dłużej”, BOK Łódź. 
  11. Nominacja - Katarzyna Krysztofowicz (15 lat) w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Lato, lato zostań dłużej”, BOK Łódź. 
  12. II Nagroda – Dawid Kubicki (15 lat) Gimnazjum nr 1 w Ogólnopolskim konkursie Plastycznym „Spotkanie z martwa naturą”, Wieluń.
  13. I Nagroda – Angelika Kołodziej (14 lat) Gimnazjum nr 1 w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Biotechnika a ochrona środowiska”, konkurs interdyscpilinarny Uniwersytet Zielonogórski 2015.
  14. Wyróżnienie – Aleksandra Dobrosińska (15 lat) Gimnazjum nr 1 w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pocztówka do Św. Mikołaja” , Klub Kultury „Zastów”, Warszawa 2015.
  15. Nagroda – Angelika Kołodziej (14 lat) Gimnazjum nr w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Karta Świąteczna -Boże Narodzenie – Nowy Rok”, Pabianice 2015.
  16. Nominacja – Dawid Kubicki (15 lat) IX Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny ‘Śladami Leona Wyczółkowskiego – pejzaż w twórczości artysty” Muzeum w Bydgoszczy.
  17. Nominacja – Karolina Jóźwiak (15 lat) w Międzynarodowym Konkurs Fotograficzny „Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii” , Lublin 2015.
  18. Nominacja – Patrycja Nowak (15 lat) w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii” , Lublin 2015.
  19. Nominacja – Julia Kuklińska (15 lat) w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii” , Lublin 2015.
  20. Nagroda – Zuzanna Szczerba (15 lat) w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Aniele stróżu mój”, Gimnazjum w Reczu i. A. Długosza.
  21. Wyróżnienie – Weronika Pacyniak (15 lat) w Międzynarodowym konkursie Plastycznym „ Tradycje Polskie – Boże Narodzenie , Nowy Rok”, Izabelin 2015.
  22. Nominacja – Dawid Kubicki(15 lat) w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Wakacje pod żaglami”, BOK Łódź.
  23. Nominacja – Andrzelika Kołodziej (14 lat) w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Wakacje pod żaglami”, BOK Łódź.
  24. Nominacja –Mateusz Majchrzak (15 lat) w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Wakacje pod żaglami”, BOK Łódź.
  25. Nagroda – Weronika Pacyniak (15 lat) w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Anioł 2016”, Dorożkarnia, Warszawa 2016.
  26. Nominacja – Dawid Kubicki (15 lat) w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Śladami Leona Wyczółkowskiego – pejzaż w twórczości artysty”, Muzeum w Bydgoszczy 2016.
  27. Nominacja – Julia Matyja (15 lat) w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Śladami Leona Wyczółkowskiego – pejzaż w twórczości artysty”, Muzeum w Bydgoszczy 2016.
  28. Nagroda – Zuzanna Szczerba (15 lat) w  Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tradycje wielkanocne 2016”, Płock.
  29. Nagroda – Grzegorz Michalski (15 lat) w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „ Józef Piłsudski – Z Bezdan do Nieświeża”, Łódź.
  30. Nagroda – Angelika Kołodziej (14 lat) w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „ Józef Piłsudski – Z Bezdan do Nieświeża”, Łódź.
  31. Nagroda – Dawid Kubicki(15 lat) w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „ Józef Piłsudski – Z Bezdan do Nieświeża”, Łódź.
  32. Nagroda – Zuzanna Szczerba(15 lat) w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Fashion Debiut”, Łódź.
  33. Wyróżnienie – Julia Sznej(15 lat) w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Fashion Debiut”, Łódź.
  34. Wyróżnienie- Dawid Kubicki (15 lat) w Międzynarodowym Konkursie plastycznym „Wielcy znani i nie znani- twórczość Vincentego van Gogh”, Rybnik 2016
  35. Nominacja- Julia Sznej (15 lat) w Międzynarodowym Konkursie plastycznym „Wielcy znani i nie znani- twórczość Vincentego van Gogh”, Rybnik 2016
  36. Nominacja – Aleksandra Bieńkowska (15 lat) w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Człowiek, świat, przyroda”, Koszalin 2016.
  37. Nagroda – Angelika Kołodziej (14 lat) w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Szlakiem orlich gniazd”, Częstochowa 2016.
  38. Wyróżnienie – Adrian Rybarczyk  (15 lat) w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Szlakiem orlich gniazd”, Częstochowa 2016.
  39. Wyróżnienie – Grzegorz Michalski (15 lat) w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Szlakiem orlich gniazd”, Częstochowa 2016.
  40. Wyróżnienie – Julia Zapart (14 lat) w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Szlakiem orlich gniazd”, Częstochowa 2016.
  41. Wyróżnienie – Grzegorz Michalski (15 lat) w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Szlakiem orlich gniazd”, Częstochowa 2016.
  42. I Nagroda – Angelika Kołodziej (14 lat) w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Człowiek w ruchu”, Pabianice 2016.
  43. Wyróżnienie – Jakub Wajs (14 lat) Konkurs Fotograficzny „National Geographic” Warszawa 2016.
  44. Wyróżnienie -  Angelika Kołodziej (14 lat) w  Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zabierz mnie tam wyobraźnią”, Głowno 2016.
  45. Wyróżnienie -  Alicja Witkowska (13 lat) w  Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zabierz mnie tam wyobraźnią”, Głowno 2016.
  46. I Nagroda – Dawid Kubicki (15 lat) w Regionalnym Konkursie Plastycznym „Pabianice i okolice – moja mała ojczyzna”, Pabianice 2016.
  47. II Nagroda – Angelika Kołodziej (14 lat) w Regionalnym Konkursie Plastycznym „Pabianice i okolice – moja mała ojczyzna”, Pabianice 2016.
  48. III Nagroda – Angelika Kołodziej (14 lat)w wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „W trosce o swoje bezpieczeństwo”.
  49. I Nagroda – Angelika Kołodziej (14 lat) w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „ Radość dzieciństwa – portret mojego przyjaciela”, Nadarzyn 2016.
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Biblioteka - katalog online
Katalog online

Najnowszy film
Poligloci 2016

Koncert Talentów 2016
Żyj smacznie i zdrowo
Żyj smacznie i zdrowo 2016

Podziękowanie 2016

Żyj smacznie i zdrowo 2016

Szkolna witryna projektu

Podziękowanie 2015

Podziękowanie 2014

Nasze zdrowe hasła

Moja wymarzona ekopracownia-2015
Moja wymarzona ekopracownia-2015

Uczeń bezpieczny w Internecie
Dzień Bezpiecznego Internetu 2016

 Kompendium dla rodziców i profesjonalistów

Scenariusze i filmy

Kursy dla ucznia, nauczyciela i rodzica

Materiały dla rodzica

Ankieta dla wychowawcy



Znak Jakości Interkl@sy


Aplikacja

News ze stycznia 2012

Prezentacja szkoły (3,2 MB ppt)

Certyfikaty
Ogólnopolska Koalicja na rzecz Bezpieczeństwa Dzieci w Internecie

Akademia Cisco

Laboratorium ECDL

eTwinning label

eTwinning label



E-Twinning chemia

eTwinning label

eTwinning label

Znak Jakości Interkl@sy

Szkoła z klasą

Otwarta szkoła
Realizowane projekty

Inwestuj w swoja przyszłość

Nie tylko podręcznik i tablica
Nie tylko podręcznik i tablica

E - szkoła
Platforma e-learningu

Fizyka i astronomia
Informatyka praktyczna
Wolontariat
Matematyka w gimnazjumMatematyka w gimnazjum

Samorząd uczniowski

Matematyka w gimnazjumOrientacja zawodowa


UKS Lider

WF & sport
Kółko chemiczne -blog
Koło plastyczne
Zespół przedmiotów przyrodniczych
WOS
Zespół przedmiotów humanistycznych - wersja II
Matematyka online
Chemia online II
Klasa Id 2013/4
J. angielski 2013/4 - new
Żyj smacznie i zdrowo - new
Matematyka - new
Historia i WOS - new
Biblioteka szkolna - new
Azja - bogiem - new
E-nauczyciel
Matematyka w gimnazjum

Informatyka praktyczna

Plastyka i nie tylko - W. Cieślik
Chemia - E. Bilewicz
WF - B. Kobojek (super!)
Biologia - B. Woźniak
Informatyka - A. Różycki
Pogoda
Wygenerowano w sekund: 0.19 7,275,398 unikalne wizyty od 1.09.2007